Ruszyło głosowanie w budżecie obywatelskim!!!

Od 11 września do 28 września trwa głosowanie na projekty, które zostały zgłoszone przez mieszkańców w ramach tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego w Zabrzu.budżet X

Wyniki głosowania poznamy 12 października, a inwestycje wskazane przez mieszkańców zostaną zrealizowane w przyszłym roku.

W głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec Zabrza, w każdym wieku
(osoby, które nie ukończyły 13 r.ż. za zgodą rodzica).

Głosujący może oddać głos na nie więcej niż 1 projekt z puli obejmującej całość gminy i nie więcej niż 1 projekt z puli obejmującej (dowolną, niekoniecznie tę w której głosujący zamieszkuje) jednostkę pomocniczą.

Głosowanie przeprowadza się w formie elektronicznej (jako forma podstawowa) za pomocą interaktywnego formularza dostępnego w sieci Internet z każdego miejsca poprzez standardowe przeglądarki stron www oraz w formie papierowej karty do głosowania.

PROSIMY o Państwa głosy:

LINK DO STRONY GŁOSOWANIA

P0027 „Modernizacja łazienki w Przedszkolu nr 22 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 9”

Opis projektu: Projekt dot. generalnego remontu łazienki w Przedszkolu na 22 w ZSP nr 9. Nie była remontowana przez co najmniej 20 lat. Modernizacja obejmuje wymianę sanitariatów, armatury, kabin toaletowych, instalacji wodno-kanalizacyjnej, położenie kafelek, malowanie ścian.

Wzorem ubiegłego roku uczniowie będą mieli możliwość zagłosowania na terenie szkoły. W poniedziałek wychowawcy rozdadzą dzieciom zgody na głosowanie w szkole.

Zachęcamy do głosowania.Informacje o zasadach głosowania znajdziecie Państwo tutaj

W najbliższym tygodniu zapraszamy do głosowania dzieci (za Państwa zgodą) oraz zapraszamy do oddawania głosów w szkole !!