Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2024/2025

Informujemy, iż rodzice, których dzieci już uczęszczają do przedszkola zobowiązani są do złożenia deklaracji o kontynuacji wychowania przedszkolnego.

DEKLARACJĘ NALEŻY ZŁOŻYĆ W TERMINIE od 27 lutego od godz. 7:00 do 4 marca do godz. 15:00

Po tym terminie deklaracje nie będą przyjmowane.

Brak złożonej w określonym terminie deklaracji będzie równoznaczny
z rezygnacją z miejsca w Przedszkolu nr 22.

Postępowanie rekrutacyjne do zabrzańskich publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych zorganizowanych w publicznych szkołach podstawowych prowadzonych przez  Miasto Zabrze na rok szkolny 2024/2025 rozpocznie się  5 marca 2024 r.

Wniosek o przyjęcie dziecka można będzie składać w terminie
od 5 marca 2024 r. od godz. 12:00 do 18 marca 2024 r. do godz. 15:00

na stronie https://przedszkola-zabrze.nabory.pl/

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów, do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych zorganizowanych w publicznych szkołach podstawowych, prowadzonych przez Miasto określono w Zarządzeniu Nr 1113/WO/2023Prezydenta Miasta Zabrze z dnia 13 grudnia 2023 r.(zarządzenie)