Kolor fioletowy

Kolor fioletowy - promocja
Przedszkole profesjonalnie prowadzi działania z zakresu promocji placówki,
np. przedszkole publikuje swoje osiągnięcia w prasie.

logo optymistyczne

Dni otwarte

"Wszystko tutaj się zaczyna..."

21, 22, 23 lutego w naszym przedszkolu zostały zorganizowane Dni Otwarte. Na przyszłych i obecnych przedszkolaków czekało wiele atrakcji. Tuż za progiem na Gości czekały Pani dyrektor i Pani Wicedyrektor. Podczas zajęć dzieci uczestniczyły w zabawach: tanecznych, muzycznych, ruchowych, plastycznych, językowych. Najmłodsi odkrywali właściwości substancji podczas wykonywania eksperymentów. Dzieci chętnie uczestnicząc w zajęciach oswajały się z nowym miejscem, rówieśnikami... Rodzice mieli okazję poznać ofertę placówki, porozmawiać z nauczycielami.

Były to wesołe, kolorowe dni pełne wrażeń.

Sukces Antosi:)

Podczas spotkania inaugurującego przystąpienie zabrzańskich zespołów szkolno-przedszkolnych do programu Optymistyczne Przedszkole, które odbyło się  7 listopada br. mieliśmy okazję i nieskrywaną przyjemność dowiedzieć się o sukcesie Antoniny Błachnio z grupy Krasnoludki.  Antosi udało się zdobyć drugie miejsce w konkursie pt. „Moja ulubiona postać z bajki jest Optymistą”! Jej praca przedstawiała pięknego kota, którego doceniło konkursowe jury. Gratulujemy sukcesu!

IMG 4572 IMG 4586 IMG 4587 IMG 4588 IMG 4591 IMG 4593

Więcej artykułów…