Charytatywny Bieg dla Autyzmu

Czworo przedszkolaków wzięło udział w Charytatywnym Biegu dla Autyzmu , który odbył się 20 września. Bieg był organizowany w ramach 9. edycji Kampanii Niebieskie Zabrze.
Wydarzenie miało na celu przede wszystkim zwrócenie uwagi na problematykę autyzmu oraz zebranie środków finansowych na rzecz dzieci z tym zaburzeniem.
Przedszkolaki - jesteśmy z Was dumni!!!
autyzm

Kolor żółty

Kolor żółty - sukces każdego dziecka
Przedszkole dostrzega sukcesy każdego dziecka, wzmacnia je
i omawia z rodzicami.

logo optymistyczne

Zajęcia pt. "Witaminy ukryte w owocach"

Piękne kompozycje stworzone dzięki kolorom owoców, zabłysły na naszych stołach. Dzieci już przedszkolu wiedzą, ile witamin potrzeba,by być zdrowym i uśmiechniętym na codzień.

IMG 4588

Zdjęcie WhatsApp 2023 11 08 o 11.08.46 3ea3b082 Zdjęcie WhatsApp 2023 11 08 o 11.08.46 7d2b3ab2

Pasowanie na Optymistycznego Przedszkolaka.

30 października w naszym Przedszkolu odbyło się optymistyczne pasowanie na Przedszkolaka. Tym samym, dzieci oficjalnie stały się członkami naszej przedszkolnej społeczności. Podczas pasowania odbyła się także część recitalowa, w ramach której dzieci przedstawiły piosenki. W uroczystość zaangażowano także rodziców, którzy mieli okazję uczestniczyć we wspólnej zabawie. Pamiątką tego wydarzenia pozostaną tytki, które otrzymał każdy świeżo pasowany Przedszkolak.

IMG 20231030 WA0013

Czytaj więcej: Pasowanie na Optymistycznego Przedszkolaka.